search

Gertuvė „Hyper-H Health“

1 149,50 €
Su PVM

Vanduo yra gyvybiškai svarbi mūsų organizmo sudėtinė dalis. Jis sudaro apie 60–70 procentų suaugusio žmogaus kūno masės. Kiekviena mūsų organizmo sistema yra susijusi su vandeniu – nuo toksinų šalinimo iki virškinimo. TIENS gertuvė „Hyper-H Health“ yra prietaisas, gaminantis laisvuosius vandenilio junginius (H2). Geriant vandenį iš šios gertuvės, organizmas papildomai aprūpinamas vandeniliu, kuris, cirkuliuodamas jonų su laisvaisiais elektronais pavidalu, reaguoja su laisvaisiais deguonies radikalais ir juos neutralizuoja.

TIENS gertuvėje „Hyper-H Health“ yra integruotas išmanusis mikrokompiuterinio valdymo lustas, kuris sustiprina elektros grandinę ir elektrolitinį tinklelį, padarytą iš titano ir platinos. Gertuvėje elektros energija pasiekia abu elektrolitinės juostelės kraštus, o ši elektrolizuoja vandens terpę ir gamina vandenį, prisotintą vandenilio junginių. Elektrolizės metu gertuvė šviečia ryškiomis spalvomis. Šį mažą, lengvą ir elegantišką gaminį  patogu nešiotis su savimi.

Vandenilio dujų arba dviatomio molekulinio vandenilio cheminė formulė yra H2. Tai pats lengviausias elementas visatoje. Ši savybė jam suteikia didesnį biologinį ląstelių prieinamumą. Vandenilio molekulė difuzijos būdu gali greitai ir giliai įsiskverbti į visas žmogaus kūno ląsteles ir mitochondrijas bei taip pat lengvai praeiti per hematoencefalinį barjerą. Mūsų kūne vandenilis veikia kaip antioksidantas, padedantis išvengti ląstelių pažeidimo ir uždegimo, saugantis DNR ir kovojantis su nekontroliuojamu ląstelių augimu. Jis taip pat gali apsaugoti ląstelę nuo oksidacinio streso ir sustiprinti natūralią organizmo apsaugą. Vandenilis yra 863 kartus veiksmingesnis nei kofermentas Q10, 290 kartų veiksmingesnis nei katechinai, 221 kartą veiksmingesnis nei polifenoliai ir 176 kartus veiksmingesnis nei vitaminas C.

Keblumų kyla todėl, kad vandenilis, kuris yra vandens elementas, nėra lengvai prieinamas mūsų kūno ląstelėms. Taip yra dėl to, kad laisvasis vandenilis (vandenilio molekulės, neprisijungusios prie kitų molekulių) yra aptinkamas gana retai, be to, tai yra lengvos dujos, kurios greitai išgaruoja.

Vandenilio prisotinto vandens pagrindinė užduotis yra suteikti vandenilio, kurį žmogaus ląstelės gali lengviau panaudoti. Vandenilis yra elektriškai neutralus ir veikia kaip antioksidantas, jis lengvai prasiskverbia per biologines membranas ir efektyviai pasiekia visas ląsteles. Kai geriate vandenilio prisotintą vandenį iš TIENS gertuvės „Hyper-H Health“, vandenilis cirkuliuoja jūsų kūne jonų su laisvaisiais elektronais pavidalu, reaguodamas su deguonies laisvaisiais radikalais, ir juos neutralizuoja. Vandeniliu prisodrintas  vanduo padeda jūsų organizmui efektyviau funkcionuoti.

Saugus:
Titanu dengtas elektrolitinis tinklelis: vandenyje tirpaus vandenilio koncentracija ≥ 600 ppb per 10 minučių.
Tinka sąlyčiui su maistu.
Penki vandeniui atsparūs sluoksniai, kad būtų užtikrintas saugumas. Apsauginis vožtuvėlis automatiškai atsidaro ir išleidžia susikaupusias dujas, kai slėgis gertuvėje pasiekia 1,5 N.

Patogus:
Mažas, lengvas ir patogus nešioti.
Patvari ličio polimerų baterija ir patogus USB kroviklis.

Stilingas:
Elektrolizės metu gertuvė šviečia ryškiomis spalvomis.

Išmanus:
Išmanus mikrolustas kontroliuoja – automatiškai nustato, ar vandens lygis ir kokybė yra tinkami.

Poveikis:

Odos grožis ir priežiūra
Aktyvusis deguonis skatina dėmelių ir raukšlių atsiradimą, o vandenilis yra geriausias antioksidantas. Vandenilio ir aktyviojo deguonies deriniu prisotintas vanduo padeda šviesinti odos dėmes, tiesiogiai drėkindamas ląsteles, todėl oda pradeda natūraliai švytėti.

Atsipalaidavimas po sporto ir raumenų suaktyvinimas
Intensyvaus sporto metu išskiriamas augimo hormonas, kuris gamina kenksmingą aktyvųjį deguonį, o vandenilio prisotintas vanduo padeda iškart atstatyti aktyviojo deguonies pusiausvyrą, drėkinti ir palaikyti drėgmę, be to, suaktyvinti raumenis.

Valymas, tonizavimas ir gyvybingumas
Vengiant sportuoti sukeliamas autonominės nervų sistemos ir hormonų disbalansas. Vandenilis padeda aktyvuoti ląsteles, gerinti galvos smegenų kraujotaką ir kraujo funkcijas, palaikyti virškinamojo trakto veiklą bei skatinti išsivalymą.

Panaikinam
as alkoholio poveikis ir valdomas suvartojamų kalorijų kiekis Vandenilio prisotintas vanduo padeda sumažinti suvartojamų kalorijų kiekį bei alkoholio poveikį, kuomet išskiriami žalingi laisvieji radikalai, pažeidžiantys kepenis ir kitus organus. Vandenilis padeda apdoroti etanolį ir kitus peroksidus, suskaidydamas alkoholį į vandenį ir acto rūgštį, juos pašalindamas iš organizmo ir taip sumažindamas oksidacinę žalą kepenims.

Natūralios organizmo apsaugos atstatymas
Vandenilio prisotinto vandens vartojimas turi įtakos natūraliai organizmo apsaugai ir gali mažinti rūgštinę terpę. Tyrimai rodo, kad vandenilis gali teigiamai veikti savijautą ir skatinti natūralų apsaugos mechanizmą.

chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.