search

TIENS prietaisas vaisiams ir daržovėms valyti TQ-D43

411,64 €
Su PVM

Hidroksilo vandens elektrolizė – tai valymo technologija, kuri naudoja neselektyvios hidroksilo radikalų oksidacijos reakcijos į organinius junginius principus. Elektrolizės proceso metu vandens molekulės suskaidomos į hidroksilo radikalus, kurie yra reaktyviausios deguonies rūšys ir vienas stipriausių oksidantų pasaulyje. Hidroksilo radikalai, turintys itin didelį oksidacinį reaktyvumą, gali veiksmingai ardyti bakterijas, pašalinti pesticidų ir hormonų likučius, kvapus, alergenus, farmacinius junginius ir kitus teršalus iš maisto produktų, tokių kaip daržovės, vaisiai, žalia mėsa ir kt., paviršiaus.

Daugiau info arba užsisakyti galite čia:

https://b2c-lt.tiens.com/common/api/share/skip?oss_file=product-lt-35521979&distributor_id=70103381

TIENS prietaisas vaisiams ir daržovėms valyti yra modernus, išmanus buitinis prietaisas, skirtas padėti išvalyti kasdien valgomą maistą, pavyzdžiui: vaisius, daržoves, mėsą, žuvį ir jūros gėrybes, taip pat kruopas. Pažangių technologijų dėka prietaisas gali pašalinti maisto teršalus, tokius kaip pesticidai, bakterijos bei kitos kenksmingos medžiagos, ir padėti užtikrinti maisto saugumą ir šviežumą. Prietaisą galima naudoti įvairiais būdais, siekiant apsaugoti mūsų sveikatą ir pagerinti gyvenimo kokybę.

Koks yra hidroksilo vandens elektrolizės principas?

 

Hidroksilo vandens elektrolizė – tai valymo technologija, kuri naudoja neselektyvios hidroksilo radikalų oksidacijos reakcijos į organinius junginius principus. Proceso metu vandens molekulės suskaidomos į hidroksilo radikalus, kurie yra reaktyviausios deguonies rūšys ir vienas stipriausių oksidantų pasaulyje. Hidroksilo radikalai, turintys itin didelį oksidacinį reaktyvumą, gali veiksmingai ardyti bakterijas, pašalinti pesticidų ir hormonų likučius, kvapus, alergenus, farmacinius junginius ir kitus teršalus iš maisto produktų, tokių kaip daržovės, vaisiai, žalia mėsa ir kt., paviršiaus.

 

TIENS prietaisas vaisiams ir daržovėms valyti – švariam ir saugiam maistui kiekvieną dieną! 

chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.