search

Vyriška apyrankė „Ti-Energy“ CRYSTAL

109,83 €
Su PVM

Gydomosios magnetų galios buvo žinomos jau senovės Egipte, Graikijoje ir Kinijoje. Šiandien žinome, kad visi gyvi organizmai yra apsupti ir veikiami magnetinio lauko ir jo svyravimų, o tai gali turėti įtakos mūsų savijautai. Šias žinias TIENS pritaikė kurdama „Ti-Energy“ apyrankes.

Daugiau info arba užsisakyti galite čia:

Ilgis 20 cm:

https://b2c-lt.tiens.com/common/api/share/skip?oss_file=product-lt-11272082&distributor_id=70103381

Ilgis 22,5 cm:

https://b2c-lt.tiens.com/common/api/share/skip?oss_file=product-lt-10670217&distributor_id=70103381

„Ti-Energy“ apyrankės su titanu ir magnetais gali padėti subalansuoti magnetinį lauką bei teigiamus ir neigiamus jonus žmogaus organizme. Jos gali padėti sumažinti fizinius skausmus, skatinti kraujo cirkuliaciją ir apsaugoti nuo spinduliavimo iš aplinkos.

Titanas yra biologiškai neutralus žmogaus organizmui metalas, pasižymintis ypatingu atsparumu ir tvirtumu. Jis nekenkia žmogaus organizmui, nesukelia raumenų ar kaulų reakcijų. Dėl šių savybių plačiai naudojamas medicinoje.

Apyrankėse esantis magnetas skleidžia natūralią energiją. Magnetinis laukas gali padėti reguliuoti ir balansuoti neigiamus ir teigiamus jonus žmogaus organizme, sumažinti laisvųjų radikalų formavimąsi ir neigiamą jų poveikį bei nuovargio jausmą. TIENS apyrankės „Ti-Energy“ rekomenduojamos žmonėms, dirbantiems daug valandų, nuolat veikiamiems kompiuterių, mobiliųjų telefonų spinduliuotės, nuolat patiriantiems stresą, prastai miegantiems ar turintiems žalingų įpročių.

chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.