search

Antklodė „Health Blanket“

343,04 €
Su PVM

Miegas – labai svarbi mūsų fizinės ir psichinės sveikatos dalis. Taip pat jis labai svarbus imuninės sistemos funkcijoms, medžiagų apykaitai, atminčiai, mokymuisi. Todėl labai svarbu, kad  TIENS antklodė „Health Blanket“ gali padėti pagerinti Jūsų miego kokybę. 

Pagal tradicinę kinų mediciną, miegas – dinaminis ryšys tarp in ir jang bei shen (siela kinų medicinoje).

Miegas yra svarbi in ir jang pusiausvyros dalis mūsų organizme. Kasdieniai ir sezoniniai gamtos ciklai turi įtakos in ir jang. Tradicinėje kinų medicinoje pabrėžiama, kad žmogaus kūnas yra užprogramuotas gyventi harmonijoje su gamtos ritmu. Taigi kiekvienas iš mūsų turi gerai išsimiegoti.

TIENS antklodė „Health Blanket“  buvo sukurta 5000 metų senumo tradicinės kinų medicinos dėsnius sujungus su žiniomis apie energijos cirkuliavimą meridianais visame kūne. Antklodės gamyboje panaudotos technologijos padeda mažinti nuovargį ir pagerinti miego kokybę, todėl natūralus detoksikacijos procesas gali tęstis nepertraukiamai ir pagerinti bendrą savijautą.

Antklodės sandara:

„Lukens“ pluoštas
Šis pluoštas yra naujos kartos poliesterio pluoštas – puresnis ir laidesnis orui nei įprasti audiniai. Naudojant nano technologiją, nano milteliai paverčiami energija, kuri efektyviai sugeria šilumą, todėl „Lukens“ pluoštas palaiko kūno šilumą ir tinkamą kraujotaką.

Tolimųjų infraraudonųjų spindulių ir anijonų medvilnė
Ši medvilnė yra pagaminta iš turmalino, naudojant 23 etapų nano technologiją: šlifavimą, maišymą, vandens pašalinimą, dezinfekavimą, sausinimą, žėručių pašalinimą, viskozės maišymą ir kt. Turmalinas skleidžia infraraudonuosius spindulius ir anijonus, kurie pagerina miego kokybę. Šis magiškas mineralas vadinamas „sveikatos lobiu“.

Anijonai
Anijonai dar vadinami „aplinkos apsaugininkais“ ir „vitaminais ore“, nes pasižymi dezinfekcinėmis ir valomosiomis savybėmis, naikina dulkes ir pašalina erkes. Jie padidina deguonies kiekį ląstelėse, sureguliuoja rūgščių pusiausvyrą organizme ir sumažina nuovargį, atsiradusį dėl pieno rūgšties, susikaupusios audiniuose ir raumenyse.

Poveikis:

Pagal tradicinę kinų mediciną geras ir kokybiškas miegas:
- gali padėti sumažinti nuovargį
- gali pailginti gyvenimo trukmę ir jo kokybę
- gali pagerinti natūralų nepertraukiamą detoksikacijos ciklą ir viso organizmo būklę.

Įspėjimas
Neįplėškite arba nepažeiskite gaminio paviršiaus kokiu nors aštriu daiktu, pavyzdžiui, žirklėmis ar raktais.

Priežiūra
Jei antklodė išsipurvino, naudokite švarią, minkštą, šiek tiek vandeniu (vandens temperatūra mažesnė arba lygi 40℃) ar neutraliu valikliu sudrėkintą šluostę, švelniai išvalykite antklodę ir ištieskite leisdami jai natūraliai išdžiūti. Norėdami kuo ilgiau išlaikyti antklodės formą ir naudojimo laiką, neplaukite ir jos nevalykite sausai.

Tolimieji infraraudonieji spinduliai
Tolimieji infraraudonieji spinduliai (FIR) – dienos šviesoje nematomos elektromagnetinės bangos, kurios ilgis yra nuo 4~1000 μm. Žmogaus organizmas absorbuoja panašų kiekį šių spindulių kaip ir vanduo, todėl jie rezonuoja su žmogaus kūno molekulėmis ir pakelia kūno temperatūrą. Dėl šiluminio šių spindulių poveikio suaktyvėja ląstelių molekulės, pagerėja kraujotaka (ypač mikrocirkuliacija), medžiagų apykaita ir natūralios apsauginės organizmo funkcijos. Šie spinduliai dar kartais vadinami „gyvenimo šviesa“.

chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.