search

Daugiafunkcis prietaisas „Head Care Apparatus“

192,13 €
Su PVM

TIENS daugiafunkcis prietaisas „Head Care Aparatus“ yra sukurtas remiantis šiuolaikine biologine terapija ir tradicinės kinų medicinos meri­dianų terapija. Bioelektriniu požiūriu, žmogaus kūnas yra elektros laidininkas ir bioelektriniai procesai atlieka svar­bų vaidmenį visą žmogaus gyvenimą. Susirgus, bioelektri­niai parametrai įprastai pakinta, o elektros krūviui tapus aukštesniam nei įprastai, pakyla kraujo spaudimas. Pagrindinė priežastis yra ta, kad pakitęs elektros krūvis sutrikdo kraujagyslių ir arterinių sienelių reguliaciją, o susitraukusios kraujagyslės patiria didelį pasipriešinimą ir kraujo spaudimą į arterines sieneles.

https://b2c-lt.tiens.com/common/api/share/skip?oss_file=product-lt-10508383&distributor_id=70103381

Sukurtas su integruota išmaniąja vieno lusto sistema, šis daugiafunkcis aparatas padeda reguliuoti kraujo apytaką, skleidžia mažo intensyvumo lazerio spinduliuotę bei masažuoja. Naudojantis įpročiu šukuotis plaukus, šis prietaisas gali sureguliuoti galvos elektrinių potencialų skirtumą, padėdamas jį atstatyti į normalų lygį, ir subalansuoti kraujotaką; lazerio spinduliuotė gali padėti atkurti natūralią smegenų ir širdies veiklą bei sureguliuoti elektrinį potencialą; vibracinis masažas suteikia komforto pojūtį ir padeda stimuliuoti smegenų veiklą koreguodamas galvos elektrinio potencialo skirtumą.

POVEIKIS

 

Biologinių elektrinių signalų reguliavimas
Daugiafunkcis prietaisas „Head Care Apparatus“ gali saugiai, greitai ir lengvai atkurti elektrinio potencialo pusiausvyrą. Šis prietaisas padeda sureguliuoti nusilpusių ląstelių elektrinį potencialą bei atstatyti mūsų organizmo bioelektrinę pusiausvyrą.

Kraujospūdžio reguliavimas
Pasitelkus šukavimo funkciją, prietaisas gali sureguliuoti ir atstatyti pakitusį galvos elektrinį potencialą į normalų lygį. Integruota speciali schema, kuri aktyvuoja uždarą žmogaus organizmo grandininę reakciją, gali padidinti neigiamą krūvį, todėl prietaisas gali sureguliuoti pakitusį patologinį potencialą, sugrąžindamas jį į įprastinę būklę. Prietaisas gali sumažinti kraujo klampumą, padeda išvalyti kenksmingas medžiagas, kurios kaupiasi arterijų sienelėse, ir sureguliuoti kraujo spaudimą. „TIENS“ daugiafunkcis galvos priežiūros aparatas gali ne tik sumažinti kraujo spaudimą, bet ir padeda atstatyti hipotenziją iki normalaus lygio, nes veiksmingas poveikis pasireiškia sureguliuojant žmogaus organizmo elektrinį potencialą.

Padeda užkirsti kelią širdies ir kraujagyslių ligoms
Daugiafunkcio prietaiso „Head Care Apparatus“ mažo intensyvumo lazeris (650 nanometrų bangos ilgio ir 5 milivatų galingumo) pasižymi plačiu biologiniu poveikiu, galinčiu sumažinti kraujo klampumą ir trombocitų agregaciją, pagerinti mikrocirkuliaciją, pašalinti laisvuosius radikalus ir stiprinti imuninę sistemą.

Padeda užkirsti kelią plaukų slinkimui ir nuplikimui
Žemo intensyvumo lazerio spinduliavimas ant galvos odos gali padidinti kraujo kapiliarų ir kolageninio pluošto atsinaujinimą, pagerinti plaukų folikulų kamieninių ląstelių medžiagų apykaitą, paskatinti plaukų regeneraciją ir pažaboti plaukų slinkimą, be to, gali sumažinti tam tikros rūšies dermatitą (pvz., seborėjinį dermatitą).

Sveikatos apsauga pasitelkus masažą
Remiantis tradicinės kinų medicina, susijusia su meridianų ir šalutinių kanalų teorija, galvos akupunktūros taškų masažas šiuo aparatu (šukuojant plaukus) didina šių taškų pralaidumą, gali veiksmingai numalšinti galvos svaigimą ir galvos skausmą, kurį sukelia įtemptas smegenų darbas. Toks masažas ypač tinka siekiant sumažinti nuovargį, pagerinti atmintį, padidinti budrumą, išsaugoti sveikatą ir užkirsti kelią ligoms.

 

chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.