search

Dezinfekcinio vandens prietaisas OLANSI

246,90 €
Su PVM

Dezinfekcinio vandens prietaisas OLANSI padės jums palaikyti švarą. Dezinfekcinės priemonės su natrio hipochloritu veiksmingai naikina 99,9% bakterijų. Tinka valyti įvairius paviršius, maistą, apmušalus ir pan.

Daugiau info arba užsisakyti galite čia:

https://b2c-lt.tiens.com/common/api/share/skip?oss_file=product-lt-10508884&distributor_id=70103381

Šis sterilizuojančio tirpalo generatorius, naudojamas namuose, yra valdomas mikrokompiuteriu ir kaip žaliavą naudoja įprastą vandenį su druska. Jis greitai ir patogiu būdu pagamina efektyvų, plataus spektro natrio hipochlorito tirpalą. Šis tirpalas gali veiksmingai dezinfekuoti įvairius paviršius buityje, taip pat drabužius, maistą ir pan. Tai saugu, nekenksminga aplinkai, netoksiška ir neturi šalutinio poveikio.

Priežiūra

  1. Kiekvieną kartą panaudoję prietaisą, iškart išpilkite tirpalą į tirpalo saugojimo baką, elektrolitinę talpyklą išplaukite vandeniu ir išdžiovinkite gerai vėdinamoje patalpoje, kad pailgintumėte prietaiso tarnavimo laiką.
  2. Jei veikiant elektrolitinei talpyklai pastebėsite žymiai sumažėjusį burbuliukų skaičių, vadinasi, ant elektrodo gali būti nešvarumų. Išvalykite talpyklą. Įpilkite acto arba citrinos rūgšties ir palikite 12 valandų. Prieš išpildami, pakratykite 2 minutes. išplaukite vandeniu ir išdžiovinkite gerai vėdinamoje patalpoje.
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.