search

Antčiužinis „Health Mattress“

1 365,61 €
Su PVM

Pasak tradicinės kinų medicinos, žmogus turėtų rūpintis savo sveikata 30 % pastangų skirdamas korekcijai, 70 % – prevencijai. Korekcija – tai organizmo pusiausvyros reguliavimas vartojant augalinės kilmės maistą bei maisto papildus ir naudojant sveikatos priežiūros priemones. Prevencija reiškia kūno harmonijos palaikymą reguliariu miegu, subalansuota mityba, sportu ir kitais sveikos gyvensenos įpročiais. Miego metu žmogaus organizmas detoksikuojasi per limfą, kepenis, tulžies pūslę, plaučius ir storąją žarną bei užbaigia hemopoezę (kraujo ląstelių gamybą) kaulų čiulpuose. Taigi geras miegas gali padėti vidaus organams išlikti sveikiems ir atsistatyti. Be to, jis leidžia pailsėti jūsų smegenims ir galūnėms, pagerina darbingumą ir kasdienio gyvenimo kokybę.

TIENS antčiužinis „Health Mattress“ pagamintas pagal tradicinės kinų medicinos žmogaus kūno meridianų principus. Antčiužinis padengtas TIENS žvaigždėmis „Energy Stars“, kurios skleidžia magnetinę energiją, tolimuosius infraraudonuosius spindulius ir anijonus, padedančius organizmo ląstelėms tinkamai funkcionuoti ir gauti pakankamai deguonies. Neigiamų jonų ir natūralus bambuko anglies pluoštas padeda sureguliuoti biologinį magnetinį lauką, sumažinti nuovargį, pagerinti miego kokybę, sustiprinti natūralias apsaugines organizmo funkcijas ir bendrą savijautą.

Antčiužinio sandara:

Pirmasis sluoksnis – trimatis žakardinis audinys
Viršutinis žakardinis sluoksnis yra švelnus, minkštas, neturintis statinio elektros krūvio, dėl to yra malonus odai.

Antrasis sluoksnis – anijoninė akupunktūrinė medvilnė
Šiame sluoksnyje yra itin smulkių turmalino miltelių, pagamintų pasitelkus aukščiausio lygio audinių apdirbimo technologijas. Jo paskirtis – kontroliuoti, kad infraraudonieji spinduliai nebūtų išskiriami anijonų skleidimo metu.

Trečiasis sluoksnis – TIENS energiją skleidžiančios žvaigždės
Patentuoti TIENS energijos kristalai yra pagaminti naudojant pažangias technologijas. Juose suderinamos keturios turmalino funkcijos ir neigiamas magnetinis laukas. TIENS žvaigždės „Energy Star“ skleidžia magnetinį lauką, tolimuosius infraraudonuosius spindulius, anijonus ir kitus energinius faktorius. Žvaigždės yra sujungtos viena su kita tam tikrais taškais, todėl jų poveikis nenutrūkstamas.

Ketvirtasis sluoksnis – lygus medvilnės audinys
Tvirtas, minkštas, laidus orui, padedantis tvirtai išlaikyti TIENS žvaigždes.

Penktasis sluoksnis – bambukinio anglies audinio akupunktūrinė medvilnė
Naudojant specialias technologijas sukurtas pluoštas su bambuko anglies milteliais – milijonas bambuko anglies pluošte esančių dalelių surenka ore esančias daleles ir sugeria formaldehidą, sulfidus, metanolį, benzeną, fenolį ir kitas kenksmingas chemines medžiagas, tokiu būdu panaikindamas nemalonų kvapą.

Šeštasis sluoksnis – dryžuotas brokato audinys
Aukščiausiomis technologijomis išaustas audinys neslysta, yra itin patvarus, neleidžia atsirasti kandims.

Poveikis:

Magnetinio lauko energija
TIENS žvaigždės „Energy Stars“ suformuoja 360° laipsnių trimatį magnetinį lauką, kuris pagerina kraujotaką ir sumažina nuovargį.

Anijonai
Kartais dar vadinami „vitaminais ore“. TIENS anijonai „Energy Star“ gali pagerinti miego aplinką ir oro kokybę, be to, išvalyti žmogaus organizmą, sumažinti šarmingumą ir palaikyti nervų sistemos balansą.

Tolimieji infraraudonieji spinduliai
Dar vadinami „gyvenimo šviesa“. TIENS „Energy Stars“ skleidžiamos spindulių bangos ilgis yra 4–16μm, organizmas jas lengvai absorbuoja, todėl pagerinama mikrocirkuliaciją. Šie spinduliai taip pat atlieka ir šildomąją funkciją.

Jums taip pat gali patikti

chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.