search

Pagalvė „Health Pillow“

287,38 €
Su PVM

Žmogus praleidžia maždaug trečdalį savo gyvenimo miegodamas ant pagalvės. Todėl labai svarbu pasirinkti tinkamą pagalvę, kuri padeda išlaikyti viršutinės kūno dalies padėtį miego metu, mažina spaudimą ir užtikrina kūno pusiausvyrą. Pagalvė „TIENS Health Pillow“ žmogaus organizme padeda normalizuoti biologinius magnetinius laukus, gerina miego kokybę ir leidžia atsipalaiduoti. Gerai išsimiegoję naktį esame kupini energijos dieną.

Pagalvė „TIENS Health Pillow“ yra sukurta remiantis tradicine kinų medicina, o jos forma suteikia idealią atramą stuburo kaklo sričiai. Ji yra pagaminta  iš lengvos ir minkštos medvilnės pluošto, kuris išlaiko tinkamą pagalvės formą. Dėl medvilnės elastingumo pagalvė užtikrina tvirtą kaklo atramą, leidžia sumažinti kaklo slankstelių apkrovą ir apsaugo gravitacijos sukeltą kaklo įtampą miego metu. Veikiant magnetiniam laukui, infraraudonųjų spindulių šviesai ir neigiamiems jonams, pagalvė palaiko tinkamą organizmo ląstelių veiklą ir pagerina jų prisotinimą deguonimi. Miegojimas ant pagalvės „TIENS Health Pillow“ gali padėti subalansuoti biologinį magnetinį žmogaus kūno lauką, sumažinti nuovargį, pailginti miego trukmę ir pagerinti jo kokybę.

Pagalvės struktūra:

Antibakterinis audinys su turmalinu sulaiko bakterijas
Antibakterinis šilkas su turmalinu efektyviai kovoja su auksinio stafilokoko (lot. Staphylococcus aureus) ir E. Coli bakterijomis, be to, jo sudėtyje nėra dirginančio formaldehido. Šis audinys taip pat mažina bakterijų, atsiradusių nuo pleiskanų, riebalų ir seilių, dauginimąsi, todėl gali pagerėti viršutinių kvėpavimo takų funkcijos.

Nefritas ramina jang energiją ir absorbuoja či energiją
Nefritas spinduliuoja šilumą, todėl gali padėti esant galvos svaigimui, sumažina kaukolės temperatūrą ir normalizuoja kraujo spaudimą. Nefritas turi raminamųjų savybių, mažina kūno temperatūrą, todėl yra ypač naudingas karštą vasarą. Be to, nefrite esantys mikroelementai su statiniu magnetiniu lauku įsiskverbia į žmogaus organizmą ir smegenų žievę – taip masažuojami akupunktūriniai taškai, smegenų ląstelės pamaitinamos maistingomis medžiagomis.

Energiją teikiančios žvaigždės ir neigiami tolimųjų infraraudonųjų spindulių jonai – dvigubai energijai
TIENS specialios energiją skleidžiančios žvaigždės „Energy star“ – molekulinis turmalino ir magnetinio lauko derinys. Žvaigždės „Energy Star“ gali skleisti tolimuosius infraraudonuosius spindulius, anijonus ir magnetinį lauką taip padvigubindamos energinių veiksnių poveikį. Kadangi šie trys energiniai veiksniai glaudžiai susiję su saule, oru ir magnetiniu lauku, pagalvė yra itin naudinga sveikatai: pagerina miego kokybę, normalizuoja kraujo apytaką, sumažina kaklo sąstingį ir naikina dulkių erkutes.

Ametistas teikia raminamąjį poveikį
Šio mineralo energija panaši į Ajna Chakra energiją Indijos septynių čakrų sistemoje. Ametistas yra išminties ir dvasingumo simbolis, galintis pagerinti smegenų ląstelių aktyvumą, smegenų darbą, kognityvines funkcijas, dvasinį sąmoningumą ir atmintį. Taip pat turi raminamųjų savybių ir gali pagerinti miego kokybę.

Perlinė medvilnė – lengva ir atspari smūgiams
Perlinės medvilnės pluoštas yra lengvas, minkštas ir gerai sulaikantis smūgius. Dėl medvilnės tamprumo ši pagalvė suteikia kaklui papildomą atramą, todėl sumažina kaklo slanksteliams tenkančią apkrovą ir leidžia išvengti kaklo pažeidimų dėl gravitacijos poveikio miego metu. Be to, tuščiaviduris medvilnės pluoštas yra atsparus drėgmei, lengvai plaunamas ir džiovinamas, jame lengviau cirkuliuoja oras, nesikaupia kvapai ir mažėja alergijų rizika.

Naudojimas:

Ant gaminio nedėkite daiktų, kuriuos gali paveikti magnetinis laukas (pvz., laikrodžių ar magnetinių kortelių). Ant gaminio nedėkite aštrių daiktų, pavyzdžiui, raktų ir žirklių, kad nesuplėšytumėte audinio.
Švelniai patapšnokite pagalvę, kad ji būtų putlesnė, išvalytą pagalvę džiovinkite saulėje, laikykite sausoje ir gerai vėdinamoje vietoje.

Įspėjimas
Žmonės, sergantys hipertenzija arba širdies ligomis, gali naudoti šį gaminį, tačiau turintys sunkesnių sveikatos sutrikimų, turėtų pasitarti su gydytoju.

Jums taip pat gali patikti

chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.