search

Kapsulės su česnaku ir tikriniu blizgučiu

45,31 €
Su PVM

Unikalios sudėties maisto papildas su juoduoju česnaku, pasižyminčiu natūraliomis gydomosiomis savybėmis, ir daug maistinių medžiagų turinčiu tikriniu blizgučiu (reishi grybu).

Daugiau info arba užsisakyti galite čia:

https://b2c-lt.tiens.com/common/api/share/skip?oss_file=product-lt-35556590&distributor_id=70103381

Juodasis česnakas ir tikrinis blizgutis padeda stiprinti natūralų organizmo imunitetą, veiksmingai palaiko tinkamą virškinimo ir kvėpavimo sistemos veiklą bei skatina sunkiųjų metalų šalinimą iš organizmo.

  • Juodasis (sendintas) česnakas yra naudingesni už šviežią česnaką, nes fermentacijos metu jame padidėja naudingų maistinių medžiagų kiekis.
  • Tikrinis blizgutis, dar žinomas kaip reishi, Ganoderma arba Lingzhi, yra supergrybas, pasižymintis įvairiapuse nauda sveikatai.

Šis maisto papildas neturi aštraus česnako kvapo.

Grynasis kiekis: 27 g (60 kapsulių x 450 mg).

Sudedamosios dalys:

 

3  kapsulėse

(rekomenduojama paros norma)

Juodojo valgomojo česnako ekstraktas

-          S-alil cisteinas (SAC)

 

375 mg

-          0,375 mg

Tikrinio blizgučio ekstraktas

300 mg

 

Rekomenduojama paros norma: 1–3 kapsulės per dieną po valgio.  Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros normos. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu laikytis sveiko gyvenimo būdo, įvairios ir subalansuotos mitybos.

Įspėjimas: nerekomenduojama nėščioms ir / arba žindančioms moterims bei žmonėms, kurie alergiški bet kuriai maisto papildo sudedamajai medžiagai. Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, jei vartojate kraują skystinančių (antikoaguliantų) vaistų

chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.