search

Kininių datulių sultys

89,22 €
Su PVM

Tradicinė kinų medicina teigia, kad suvalgydami nors kelias datules per dieną, prailginsime gyvenimą. Sveikatai naudingas datulių poveikis nustatytas dar senovėje ir patvirtintas šiuolaikinio mokslo. Yra akivaizdžių įrodymų, kad kininės datulės kaip maisto papildas yra tinkamos vartoti įvairaus amžiaus žmonėms.

Tradicinėje kinų medicinoje datulių vaisiai naudojami dėl tonizuojamojo poveikio  – jie tonizuoja blužnį ir skrandį.  Šie vaisiai taip pat pasižymi raminamuoju ir kraują stiprinančiu poveikiu. Jie naudojami ir kaip harmonizuojantis elementas žolinių augalų formulėse, siekiant geresnio skonio ir efektyvesnio poveikio.

Daugiau info arba užsisakyti galite čia:

https://b2c-lt.tiens.com/common/api/share/skip?oss_file=product-lt-11073358&distributor_id=70103381

Iš Kinijos kilęs augalas paprastasis zizifas  (Ziziphus jujuba), dar vadinamas kinine datule, priklauso pirmajai funkcinių produktų grupei. Funkciniai produktai be maistinės vertės teigiamai veikia sveikatą ir bendrą savijautą. Dar prieš 3000 metų kinai fermentavo kinines datules ir gamino iš jų vyną, kuris buvo itin vertinamas. Vėliau kinine datule susidomėjo ir medicina. Mūsų laikais šie vaisiai naudojami maisto papildų gamyboje. TIENS koncentruotos datulių sultys gaminamos iš kininių datulių, auginamų Cangdžou, Hebėjaus provincijoje rytinėje Kinijoje. Patentuota technologija padeda išsaugoti bioaktyviąsias šių vaisių savybes.

POVEIKIS

Remiantis mokslinėmis publikacijomis, kininėse datulėse (Golden Silk Jujube) paprastai yra:

 • Vitaminas C, kuris apsaugo ląsteles nuo oksidacinio streso, mažina nuovargį ir stiprina organizmo gynybinę sistemą.
 • Vitaminas B1, kuris palaiko normalią širdies veiklą.
 • Vitaminas B2, kuris apsaugo ląsteles nuo oksidacinio streso, palaiko tinkamą regėjimą ir gerina odos būklę.
 • Vitaminas B6, kuris yra būtinas raudonųjų kraujo kūnelių formavimuisi.
 • Kalis, kuris padeda palaikyti tinkamą nervinės sistemos veiklą.
 • Geležis, kuri turi įtakos deguonies pernešimui kraujyje, virškinimo sistemos veiklai bei natūraliam organizmo atsparumui.
 • Kalcis, kuris yra būtinas kaulams ir dantims. Be to, jis reguliuoja  raumenų susitraukimus, dalyvauja kraujo krešėjimo ir nervinių impulsų perdavimo procesuose.
 • TIENS koncentruotos datulių sultys – tai aukščiausios kokybės ekstraktas, gautas iš kininių datulių rūšies Golden Silk. Jų sudėtyje gausu maistinių medžiagų, vitaminų ir mineralų. Dėl didelio kiekio vitamino C, kuris veikia kaip antioksidantas, kininės datulės dar yra vadinamos natūraliu vitaminu C. Šiose datulėse yra 70–80 kartų daugiau vitamino C nei obuoliuose. Didelis kiekis B grupės vitaminų atlieka svarbų vaidmenį stiprinant medžiagų apykaitą, mažinant nuovargį, gerinant natūralias organizmo apsaugines funkcijas ir nervinės sistemos veiklą. Kininės datulės yra puikus geležies, kalio, magnio ir kalcio šaltinis. Jų sudėtyje yra 18 iš 24 amino rūgščių, būtinų tinkamam organizmo funkcionavimui. Pats naudingiausias kininių datulių sulčių komponentas yra ciklinis adenozino monofosfatas (cAMP). Šis junginys pagerina tarpląstelinius signalus, kurie stimuliuoja impulsus ląstelių viduje ir sustiprina nervinių impulsų perdavimą.
 • Rekomenduojama paros dozė – 1 buteliukas per dieną.
  Gali būti skiedžiamos šiltu virintu vandeniu. Prieš vartojimą gerai suplakti. Atidarius buteliuką rekomenduojama suvartoti per 2 dienas. Neviršykite rekomenduojamos normos.
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.