search

„Super Calcium“ kalcio milteliai

31,62 €
Su PVM

Kalcis yra vienas iš svarbiausių cheminių elementų, kuris palaiko tinkamą žmogaus organizmo funkcionavimą. Šis elementas yra atsakingas už stiprius dantis ir sveikus kaulus. Pakankama kalcio koncentracija užtikrina tinkamą kraujo krešėjimą ir pagerina raumenų funkcijas bei nervinius impulsus. Rekomenduojamą kiekį kalcio gauname su maistu, tačiau kartais, norint išvengti kalcio trūkumo, reikia vartoti ir maisto papildus.

Daugiau info arba užsisakyti galite čia:

https://b2c-lt.tiens.com/common/api/share/skip?oss_file=product-lt-10500001&distributor_id=70103381

Kalcis – gyvybiškai svarbus elementas, atsakingas už daugelį mūsų organizmo funkcijų, pavyzdžiui, normalią virškinimo fermentų veiklą ir kraujo krešėjimą. Taip pat jis užtikrina tinkamą raumenų ir nervų sistemos funkcionavimą. Svarbiausia, kalcis yra statybinė kaulų ir dantų medžiaga. Kuo daugiau kalcio organizmas gauna vaikystėje ir paauglystėje, tuo didesnė tikimybė, kad apie 30-uosius gyvenimo metus bus pasiekta tvirta maksimali kaulų masė, kuri  nuo 30 iki 50 metų būna stabili, o vėliau pradeda mažėti. Kalcis padeda sumažinti kaulų masės mažėjimą moterims po menopauzės. Mineralinis kaulų tankis – svarbus rizikos veiksnys kaulų lūžiams dėl osteoporozės. Visgi šis procesas gali prasidėti anksčiau, kadangi iki 99 proc. kalcio kaupiama kauluose ir tik 1 proc. audiniuose. Pats organizmas stengiasi palaikyti tinkamą kalcio lygį, tačiau, kai kalcio gaunama nepakankamai, kauluose mažėja kalcio kiekis. Kalcio trūkumas neleidžia palaikyti tinkamos kaulų ir dantų būklės. Suaugusiam žmogui reikia apie 1000 mg kalcio per dieną, tačiau kalcio poreikis priklauso nuo amžiaus ir lyties. Vaikų ir paauglių augimo metu, nėščių, žindančių moterų ir moterų po menopauzės, taip pat vyresnių žmonių kalcio poreikis didesnis. Su maistu, daugiausia su pienu, sūriu, jogurtu ir kitais pieno produktais bei žuvimi, gauname nuo 400 iki 800 mg kalcio per dieną. Kalcio pasisavinimą gali sumažinti didelis arbatos, kavos, alkoholio ir kitų produktų vartojimas, pavyzdžiui, fitino rūgštis esanti dribsniuose ir ankštinėse kultūrose, oksalo rūgštis, netirpios ląstelienos dalelės, fosforo perteklius. Didelis cukraus, riebalų ir druskos vartojimas tai taip pat sumažina kalcio įsisavinimą. Esant kalcio trūkumui, kartu su tinkama mityba reikalingas ir maisto papildų vartojimas.

TIENS sukūrė maisto papildų liniją su kalciu, pritaikytą skirtingiems organizmo poreikiams patenkinti. Milteliai „Super Calcium“ yra universalus kalcio ir kitų vitaminų maisto papildas.

POVEIKIS

Sudedamosios dalys yra plataus veikimo spektro:

  • Kalcis ir vitaminas D palaiko kaulų ir dantų tvirtumą.
  • Kalcis ir vitaminas D taip pat padeda sumažinti kaulų masės mažėjimą moterims po menopauzės. Mažas mineralinis kaulų tankis yra svarbus rizikos veiksnys kaulų lūžiams dėl osteoporozės.
  • Vitaminas D padeda sumažinti parkritimo riziką dėl netinkamos laikysenos arba silpnų raumenų. Parkritimas yra rizikos veiksnys kaulų lūžiams tarp 60 metų ir vyresnių vyrų bei moterų. Šis vitaminas taip pat palaiko normalų imuninės sistemos funkcionavimą.
  • Kalcis atlieka svarbų vaidmenį palaikydamas normalias raumenų ir virškinimo fermentų funkcijas bei energijos apykaitą.
  • Vitaminas A yra labai svarbus sveikai odai, regėjimui ir imuninei sistemai.
  • Vitaminas C padeda tinkamai funkcionuoti imuninei sistemai, taip pat formuotis kolagenui, kuris reikalingas kraujagyslėms, kaulams, odai, dantims, kremzlėms ir dantenoms.
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.