search

Cinko kapsulės

20,61 €
Su PVM

Cinkas ne veltui vadinamas sveikatos ir grožio mikroelementu: jis padeda palaikyti sveiką odos, plaukų ir nagų būklę. Šis mikroelementas vaidina svarbų vaidmenį daugelyje organizme vykstančių procesų, padeda palaikyti smegenų ir lytinių hormonų funkcijas. Todėl nieko stebėtino, kad trūkstant cinko, organizmas pradeda „streikuoti“.

Daugiau info arba užsisakyti galite čia:

https://b2c-lt.tiens.com/common/api/share/skip?oss_file=product-lt-10337003&distributor_id=70103381

Cinkas yra vienas iš mikroelementų, būtinų organizmui tinkamai funkcionuoti. Jis reikalingas daugiau nei 200 skirtingų fermentų veiklai, įskaitant fermentus, dalyvaujančius baltymų, DNR ir RNR sintezėje. Jis taip pat atsakingas už tinkamą ląstelių dalijimąsi. Dėl šios priežasties šis elementas itin svarbus vaisiaus vystymuisi (pavyzdžiui, jis gali padėti išvengti nervinio kamieno defektų). Dar vienas svarbus cinko vaidmuo – vitamino A, būtino regai, reikiamo kiekio palaikymas kraujo plazmoje.

Šis mikroelementas užtikrina tinkamą odos ir gleivinės funkciją, todėl itin svarbus norint palaikyti sveiką išvaizdą. Esant cinko trūkumui, organizmas siunčia lengvai atpažįstamus signalus – trūkinėja oda, nagai, plaukai netenka žvilgesio ir trupa. Cinkas būtinas daugeliui hormonų, pavyzdžiui, augimo hormonui arba gonadotropinams – hormonams, atsakingiems už sveiką lyties organų vystymąsi (ypač berniukams).

Cinkas padeda palaikyti tinkamą testosterono koncentraciją kraujyje, taip pat yra būtinas normaliai vaisingumo funkcijai palaikyti.

Cinkas į organizmą patenka daugiausia su maistu. Didžiausias šio cheminio elemento kiekis randamas veršienoje, kiaulienoje ir vištienos kepenėlėse, taip pat jūros gėrybėse (austrėse, krabuose), ankštinėse daržovėse, rupioje duonoje, moliūgų sėklose, riešutuose, kiaušiniuose, fermentiniame sūryje, mėsoje (ypač raudonoje) ir kruopose. Cinko trūkti gali tiems, kurie valgo mažai kaloringą maistą, vegetarams, žmonėms, vartojantiems daug saldumynų, nėščiosioms, pagyvenusiems žmonėms ir vaikams.

Esant cinko trūkumui, be gerai subalansuotos mitybos gali padėti ir maisto papildai. TIENS  preparatas „Zinc“ padeda palaikyti reikiamą cinko kiekį organizme.

POVEIKIS

Cinkas, esantis šiame preparate:

  • padeda palaikyti normalią odos, plaukų ir nagų būklę,
  • teigiamai veikia odos išvaizdą (padeda kovoti su spuogais, pertekline sebumo gamyba, pagreitina žaizdų gijimą, padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso, kuris pagreitina senėjimo procesus),
  • palaiko imuninės sistemos veiklą,
  • teigiamai veikia regą,
  • padeda palaikyti normalią kognityvinę (pažinimo) funkciją, o tai teigiamai veikia atmintį ir suvokimą,
  • padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso,
  • padeda palaikyti normalią vaisingumo funkciją.
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.