search

„Digest“ maisto papildas virškinimo sistemai

41,22 €
Su PVM

Pasak kinų, sveika virškinimo sistema – viso organizmo sveikatos garantija. Dėl prastų mitybos įpročių ir pernelyg didelio streso patiriame įvairaus pobūdžio skrandžio ir žarnyno negalavimus, todėl TIENS sukūrė „Digest“ – natūralius maisto papildus, kurie padės palaikyti tinkamą virškinimo sistemos veiklą.

Daugiau info arba užsisakyti galite čia:

https://b2c-lt.tiens.com/common/api/share/skip?oss_file=product-lt-10505634&distributor_id=70103381

Kinų patarlė byloja: „Inkstų darbingumas – įgimtas, skrandžio – įgyjamas“. Iš tiesų skrandžio ir virškinimo problemos dažniausiai atsiranda dėl mūsų pačių kaltės. Per mažai sportuojame – sulėtėja medžiagų apykaita, mūsų gyvenimo būdas yra įtemptas, vartojame perdirbtą maistą, kuriame daug konservantų, o tai naikina virškinamojo trakto bakterinę mikroflorą. Gerosios žarnyno bakterijos yra labai svarbios tinkamam organizmo funkcionavimui. Sveiko žmogaus virškinamajame trakte dominuoja naudingosios probiotinės bakterijos (Bifidobacterium ir Lactobacillus). Jų yra fermentuotuose pieno produktuose, farmaciniuose preparatuose ir prebiotikuose. Prebiotikai – nesuvirškinamos maisto sudedamosios dalys, kurios stimuliuoja bakterijų, esančių gaubtinėje žarnoje, augimą ir jų aktyvumą bei pagerina žarnyno būklę. Prebiotiniuose polisachariduose esantis inulinas ir kelios rūšys krakmolo yra atsparios virškinamojo trakto fermentams. Oligosacharidai, pasižymintys prebiotinėmis savybėmis, yra fruktooligosacharidai (FOS).

Pasak kitos kinų patarlės, „Jei skrandis negaluoja, dar 100 kitų ligų atsiranda“. Vadinasi, tinkama mityba palaiko gerą savijautą, o maisto produktai ne tik teikia maistingųjų medžiagų, bet ir padeda pagerinti sveikatą. Būtent augalinės kilmės maistas yra laikomas itin naudingu sveikatai ir dėl šios priežasties vadinamas funkciniu maistu. Tarp sveikatą gerinančių medžiagų yra maistinės skaidulos, aminorūgštys, baltymai, vitaminai ir mineralai, nesočiosios riebalų rūgštys, cholinas ir lecitinas, taip pat jau minėtosios pieno produktų fermentinės bakterijos ir oligosacharidai. Dauguma šių medžiagų yra TIENS tablečių „Digest“ sudėyje – jos natūraliu būdu palaiko tinkamą virškinamojo trakto veiklą.

POVEIKIS

Preparato sudedamosios dalys pasižymi šiuo poveikiu:

  • skaidulos pagerina žarnyno peristaltiką ir tuštinimąsi, sumažina dujų kaupimąsi žarnyne bei pagerina virškinimą,
  • probiotinės bakterijos papildo natūralią virškinamojo trakto mikroflorą,
  • pektinas padeda palaikyti tinkamą cholesterolio kiekį kraujyje (jei kasdien suvartojama 6 g),
  • linų sėmenys saugo virškinamąjį traktą,
  • linų sėmenyse esantys vitaminai ir mineralai palaiko tinkamą įvairių medžiagų apykaitą.
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.