search

„FOS“ fruktooligosacharidų sirupas

11,01 €
Su PVM

Tradicinė kinų medicina didelį dėmesį skiria tinkamam virškinimo sistemos funkcionavimui. Kinų manymu, tai yra sveikatos pagrindas. Štai kodėl papildai, gerinantys virškinimą, yra labai populiarūs. TIENS sirupas FOS ‒ vienas iš jų.

Daugiau info arba užsisakyti galite čia:

https://b2c-lt.tiens.com/common/api/share/skip?oss_file=product-lt-10506153&distributor_id=70103381

Žarnyno mikroflora daro neapsakomai didelį poveikį mūsų sveikatai. Žarnyne gyvena naudingos bakterijų padermės ir tokios, kurios kenkia organizmui. Pagal naujausius duomenis, žarnyne randama tarp 400 ir 500 skirtingų mikrobų rūšių. Bendra žmogaus žarnyne gyvenančių bakterijų masė siekia nuo 1 iki 1,5 kilogramo. Žarnyno mikrofloros sudėtis yra lemiamas tinkamo viso organizmo funkcionavimo veiksnys. Šios specifinės ekosistemos pusiausvyra gali būti sutrikdyta, pavyzdžiui, vaistų, streso ar paprasčiausiai senėjimo proceso.

Sveiko žmogaus virškinamajame trakte dominuoja naudingos probiotinės bakterijos (Bifidobacterium ir Lactobacillus). Jos slopina mikroorganizmų, darančių neigiamą poveikį sveikatai, dauginimąsi, palengvina laktozės netoleravimo simptomus, kovoja su osteoporozės ir dantų ėduonies vystymusi, gali padėti apsaugoti nuo alergijos ir onkologinių susirgimų. Kad padidintumėte naudingų bakterijų populiaciją žarnyno mikrofloroje, galite vartoti fermentuotus pieno produktus arba farmacinius preparatus. Probiotinių organizmų dauginimąsi galima paskatinti mitybą papildžius prebiotikais. Tai nevirškinami maisto papildai, stimuliuojantys bakterijų, gyvenančių gaubtinėje žarnoje ir naudingai veikiančių šeimininko sveikatą, dauginimąsi ir aktyvumą. Pagal kinų mediciną, gaubtinė žarna yra vieta, kurioje prasideda mūsų sveikata.

Prebiotikai skaidomi tik storojoje žarnoje, o kelionė virškinamuoju traktu nepaveikia jų savybių. Kol kas visi prebiotikai, aprašyti ir gaminami pramoniniu būdu, yra sacharidai. Tarp jų nemažai nevirškinamų oligosacharidų (NDO) ir keletas polisacharidų. Prebiotiniai polisacharidai – tai inulinas ir keletas rūšių krakmolo, atsparaus virškinimo fermentų poveikiui. Oligosacharidai, pasižymintys prebiotinėmis savybėmis, yra fruktooligosacharidai (FOS). Būtent jų savybėmis ir pagrįstas sirupas FOS.

POVEIKIS

TIENS sirupo FOS sudedamosios dalys pasižymi šiuo poveikiu:

  • Padeda stabilizuoti žarnyno mikroflorą po virškinamojo trakto ligų.
  • Pagerina daugelio elementų, tokių kaip kalcis, magnis, cinkas ir geležis, asimiliaciją.
  • Pasižymi valomuoju poveikiu. Sumažinus nenaudingų bakterijų kiekį gaubtinėje žarnoje, taip pat sumažėja jų metabolizmo produktų, pasižyminčiu genotoksiniu poveikiu, kiekis.
  • Padeda subalansuoti lipidų kiekį kraujyje.
  • Padeda padidina natūralų organizmo atsparumą.
  • Padeda kontroliuoti svorį.
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.