search

„Flexi“ maisto papildas sąnarių lankstumui gerinti

68,61 €
Su PVM

Sąnariai kasdien patiria didžiulę įtampą. Daugelis sąnarių funkcijos sutrikimų išryškėja bėgant metams dėl pasikeitusios jų struktūros. Dėl šios priežasties labai svarbu kasdienę mitybą praturtinti maistinėmis medžiagomis, kurios yra būtinos sąnarių veiklai užtikrinti. 

Daugiau info arba užsisakyti galite čia:

https://b2c-lt.tiens.com/common/api/share/skip?oss_file=product-lt-10506059&distributor_id=70103381

Sąnariai – tai kaulus jungianti jungtis, leidžianti jiems judėti. Tinkamą sąnarių veiklą užtikrina sveika sąnarių kremzlė, sąnarių skystis ir tinkamas raumenų bei sausgyslių sutvirtinimas. Sąnarių kremzlės atlieka svarbų vaidmenį, o sutrikusi jų veikla gali paskatinti reumatines ligas. Bėgant metams sąnarių kremzlė susidėvi, todėl sutrinka sąnarių veikla. Tai sukelia skausmą ir sąstingį, o ilgainiui gali sukelti ir judėjimo sutrikimus. Mūsų sąnarių būklei turi įtakos ne tik senėjimo procesai, bet ir gyvenimo būdas.

Visada patariama sportuoti, tačiau kai kurios sporto rūšys ir tokios kasdienės veiklos, kaip sunkių daiktų kėlimas, aukštakulnių avėjimas, gali sąnarius pernelyg apkrauti, kaip ir, pavyzdžiui, antsvoris. Be to, įtampa gali sukelti nugaros raumenų susiaurėjimą, tokiu atveju kojos gauna nepakankamai deguonies ir ima skaudėti sąnarius.

Sąnarių sveikatą užtikrinti padeda tinkami fiziniai pratimai, mityba, kurioje gausu kalcio, bei vitaminai D, B ir C. Jei organizmui trūksta tam tikrų maistinių medžiagų, rekomenduojama vartoti maisto papildus, kurių sudėtyje yra veikliųjų medžiagų, būtinų mūsų organizmui. TIENS tabletėse „Flexi“ yra tokių veikliųjų ingredientų kaip gliukozaminas, chondroitinas, hialurono rūgštis bei tradicinėje kinų medicinoje naudojamos medžiagos, pavyzdžiui, migdoliniai pievagrybiai, gulsčiasis inkaruotis, dar vadinamas velnio letena, ir ciberžolė.

POVEIKIS

Preparato sudedamosios dalys pasižymi plačiu poveikiu.

Ciberžolė:

  • pasižymi uždegimo slopinamuoju poveikiu
  • padeda užtikrinti sveiką odos išvaizdą
  • padeda išsaugoti sveikus sąnarius ir kaulus
  • palaiko nervų sistemos veiklą.

Gulsčiasis inkaruotis:

  • palaiko virškinimo sistemos veiklą
  • padeda sąnarius ir sausgysles išlaikyti lanksčius.

Migdoliniai pievagrybiai padeda palaikyti imuninės sistemos veiklą.

chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.