search

„Cell Rejuvenation“ maisto papildas nuo oksidacinės pažaidos

48,28 €
Su PVM

TIENS maisto papildas „Cell Rejuvenation“ – tai penkiaskiautės driekės, Tolimuosiuose Rytuose vadinamos ilgaamžiškumo vaistažole, morkų miltelių, vitamino C ir visame pasaulyje populiarios žaliosios arbatos derinys.  Šie išskirtiniai komponentai yra nepaprastai naudingi dėl juose esančių vitaminų, mineralų ir biologiškai aktyvių junginių.

Penkiaskiautė driekė (Gynostemma pentaphyllum), Kinijoje žinoma kaip Jiaogulan, dar vadinama Pietų Kinijos ženšeniu. Kinijoje ji naudojama šimtmečiais dėl energijos suteikiančio poveikio. Penkiaskiautėje driekėje veikliosios medžiagos saponinų yra tris kartus daugiau nei ženšenyje, todėl kinai ją apibūdina: „tai tarsi ženšenis, tik dar geriau“. Tradiciškai penkiaskiautė driekė laikoma augalu, užtikrinančiu ilgaamžiškumą.

Pasak tradicinės kinų medicinos, penkiaskaiutė driekė didina natūralią organizmo apsauginę funkciją, padeda palaikyti tinkamą kraujo lipidų lygį, širdies ir kraujagyslių sistemos veiklą bei apsaugo organizmą nuo laisvųjų radikalų. Jos naudingą poveikį sustiprina sudėtyje esančios įvairios aminorūgštys, vitaminai ir mineralai, tokie kaip kalcis, geležis, magnis, fosforas, kalis, selenas ir cinkas.

Kita šio maisto papildo sudėtinė dalis – morka (Daucus carota), kurioje, kaip ir penkiaskiautėje driekėje, yra daug vertingų medžiagų bei sveikatai svarbių elementų, įskaitant provitaminą A (alfa karotenas ir beta karotenas), vitaminus: B1, B2, B6, C, E, H, K, PP, folio rūgštį ir mineralines medžiagas: kalį, fosforą, magnį, kalcį, geležį, natrį, cinką, varį, manganą, seleną, kobaltą, taip pat sieros junginius, pektinus, inozitolį ir kumarinus.

chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.