search

Chitozanas

48,00 €
Su PVM

TIENS „Chitosan“ – tai efektyvi lieknėjimo dietos dalis. Viena vertus, ji sumažina kalorijų kiekį dėl savo unikalaus gebėjimo surišti riebalų dalelytes, kita vertus, išbrinkdama skrandyje jį užpildo ir taip nugali alkio jausmą.

Daugiau info arba užsisakyti galite čia:

https://b2c-lt.tiens.com/common/api/share/skip?oss_file=product-lt-10503939&distributor_id=70103381

Chitozanas kartu su celiulioze yra labiausiai paplitę polisacharidai (sudėtiniai angliavandeniai) žemėje. Jis sudarytas iš chitino, randamo vabzdžių ir vėžiagyvių kiautuose, ir kai kurių rūšių grybų ląstelių sienelėse. Šis natūralus junginys netoksiškas ir natūraliai suyra, todėl yra visiškai saugus aplinkai. Štai kodėl jis ne tik pradėtas plačiai naudoti kaip papildoma dietos sudėtinė dalis, bet ir plačiai taikomas medicinoje, veterinarijoje, kosmetologijoje ir apskritai biotechnologijose. Mitybos specialistai linkę vadinti chitozaną šeštuoju – po baltymų, riebalų, cukraus, mineralinių junginių ir vitaminų – gyvybiškai svarbiu elementu.

POVEIKIS

Dėl savo savybių chitozanas padeda kontroliuoti svorį, jis taip pat rekomenduojamas žmonėms, kenčiantiems nuo lipidų apykaitos sutrikimų.

Sudėtinės dalys padeda transportuoti skrandžio turinį tolyn į žarnyną. Be to, preparatas padeda sutvirtinti žarnų sienelių dangą ir pagerina peristaltiką.

Chitino skaidulos suriša ir pašalina iš virškinimo sistemos tulžies rūgštis ir cholesterolį. Jos sumažina mažo tankio cholesterolio kiekį kraujyje. Reguliariai vartojamas preparatas padeda kontroliuoti cukraus metabolizmą kraujyje ir kraujo cirkuliaciją.

Chitozanas išvalo iš virškinimo sistemos ir viso organizmo sunkiuosius metalus, pvz., šviną ir gyvsidabrį, ir toksinus, surišdamas juos ir padėdamas pasišalinti kartu su išmatomis. Jis taip pat aktyvina natūralią organizmo gynybos sistemą.

Mitybos papildymas chitozanu yra naudingas virškinimo sistemos bakterijoms.

TIENS „Chitosan“ gaunamas iš raudonkojų krabų kiautų. Jam būdingas labai didelis ‒ 85 % chitino deacetilinimo laipsnis, o tai reiškia, kad vienoje kapsulėje yra 85 % chitozano. Kuo didesnis šio organinio junginio deacetilinimo laipsnis, tuo didesnis gauto chitozano biocheminis aktyvumas.
Preparate esantis chitozanas nei suvirškinamas, nei absorbuojamas žmogaus organizmo. Patekęs į skrandį, chitozanas gerokai padidina jo tūrį, išbrinkdamas vandenyje, ir efektyviai malšina alkį. Be to, chitino skaidulos apsivynioja aplink riebalų molekules ir taip padaro jas nepasiekiamas virškinimo fermentams. Viena chitozano molekulė suriša keletą kartų daugiau riebalų nei sveria pati. Surišti riebalai vėliau pašalinami iš organizmo. Kartu medžiaga neveikia riebaluose tirpių vitaminų A, D ir E absorbcijos. Tai patvirtinta moksliniais tyrimais.

Sudedamosios dalys: chitozanas (iš raudonųjų vėžiagyvių kriauklių), kapsulės apvalkalas - želatina.

chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.