ŪKININKO RIMO STANKEVIČIAUS
ŪKIS "GAMTOS TURTAI"
LT
 
EN
 
DE
 
RU
 
            

Apie mus
 
            Ūkininko Rimo Stankevičiaus ūkis „Gamtos turtai“ susikūrė 2006 metais. Ūkis išsidėstęs vaizdinguose ir turtinguose savo gamtos grožiu Vilniaus, Molėtų ir Anykščių rajonuose. Viso ūkio bendras plotas sudaro beveik 40 ha, pagrindinė buveinė yra įsikūrusi Vilniaus rajone, Žingių kaime, kaimynystėje prie ilgiausio (apie 22 km) Asvejos (Dubingių) ežero, kuris garsėja ne tik kaip pats ilgiausias Lietuvos ežeras, bet ir savo apylinkėmis su nepakartojamu gamtos grožiu. ?ia rasite ir pačią storiausią ir seniausią Lietuvos pušį, dar žinomą kaip Purviniškių pušį, kuriai apie 350 metų, ir Beržos ąžuolą galiūną (Ąžuolui apie 450 metų, kamieno apimtis 5 m., skersmuo 1.60 m.), augantį Beržos ežero krante, šalia kelio einančio nuo Dubingių pro Ciūniškius į Zaberžos kaimą.
            Ūkis priklauso Rimui ir ?eslavai Stankevičiams. Abu ūkio šeimininkai yra įgiję aukštąjį išsilavinimą. R. Stankevičius yra įgijęs universitetines teisės bakalauro ir magistro, valdymo ir administravimo magistro kvalifikacijas, todėl specializuojasi juridinių, verslo ir žemės ūkio konsultacijų srityse. ?. Stankevičienė yra baigusi aplinkos dizaino ir jos architektūros studijas ir specializuojasi želdinių dizaino, jų architektūros srityse (plačiau žiūrėkite atitinkamose skiltyse).
            Ūkis ir jo veikla nukreipta į gamtos turtų apsaugą ir puoselėjimą, todėl pasirinktos gan netradicinės Lietuvoje pagrindinės ūkininkavimo sritys, tokios kaip žilvičių, dekoratyvinių augalų auginimas, aplinkos architektūra ir dizainas. Ūkis stengsis įrodyti, kad sėkmingai Lietuvoje ūkininkauti galima ir neužsiimant tradicine žemdirbyste.
            Ūkis teikia tik aukštos kvalifikacijos paprastas ir sudėtingas paslaugas ir produkciją, akcentuodamas apsaugą bei meilę gamtai ir supančiai aplinkai.
Esame pasiryžę pagal jūsų pageidavimus suteikti paslaugas nuo projekto parengimo iki kasdieninės jo priežiūros!

© Visos teisės saugomos.
Interateitis