search

Dantų pasta „Orecare Herbal“

15,10 €
Su PVM

Dantų pasta „Orecare Herbal“, papildyta Kinijos žolelių ekstraktais, padeda palaikyti tinkamą burnos higieną ir visapusiškai rūpintis dantimis bei dantenomis. Suteikia gaivų burnos kvapą.

Daugiau info arba užsisakyti galite čia:

https://b2c-lt.tiens.com/common/api/share/skip?oss_file=product-lt-10505256&distributor_id=70103381

Dantų pastos „Orecare Herbal“ sudėtyje yra originalių Kinijos žolelių ekstraktų, Kinijoje naudojamų tūkstančius metų. Jų veiksmingas poveikis, užtikrinantis dantų sveikatą ir apsaugą, buvo patvirtintas daugumoje Azijoje atliktų tyrimų. Sudedamosios pastos dalys padeda užtikrinti dantenų kraujavimo sumažėjimą, užkirsti kelią dantų ėduonies susidarymui, kuris yra pagrindinė dantų skausmo priežastis, ir stabdyti danties vainiko bei šaknų infekcijų vystymąsi.

Sudedamosios dantų pastos dalys pasižymi šiuo poveikiu:

Luteolinas, saponinai ir taninai, esantys sausmedyje, pasižymi antibakterinėmis savybėmis, todėl padeda apsaugoti nuo uždegimų, dantų ėduonies ir blogo burnos kvapo.

Raudenių ekstraktas pasižymi grybelio ir uždegimo slopinamuoju poveikiu.

Laukinių chrizantemų ekstrakte esantys komponentai pasižymi antibakteriniu, uždegimo slopinamuoju bei nuskausminamuoju ir antioksidaciniu poveikiu.

Taninai pasižymi hemostazinėmis savybėmis, todėl padeda sumažinti dantenų kraujavimą ir patinimą.

Silicio dioksidas padeda pašalinti dantų apnašas ir išlaikyti dantų baltumą. Silicio dioksidas veiksmingai stiprina emalio kietumą ir atsparumą rūgštims.

Šaltmėtė užtikrina gaivų burnos kvapą.

chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.