search

Eterinis aliejus „Spakare Breathing Element“

21,07 €
Su PVM

100 % grynų, natūralių ir aktyvių eterinių aliejų mišinys iš Trentino, Italijos. Naudojamas išoriškai, norint atpalaiduoti kvėpavimo takus ir raumenis, pajusti harmoniją ir suaktyvinti protinę veiklą.

Pagal tradicinės kinų medicinos teoriją, tam tikra dalis gyvybinės energijos Či saugoma krūtinėje ir gaunama į plaučius įkvėpus šviežio oro. Teisingas gilus kvėpavimas gali padėti stimuliuoti šios gyvybinės energijos srautą, pagerinti plaučių tūrį ir bendrą sveikatos būklę.

„Breathing Element“ – tai 5-ių subalansuotų, vienas kito poveikį papildančių eterinių aliejų mišinys, sukurtas harmonijai skleisti. Sudėtyje yra mėtų, pušų, smulkiųjų mirtenių, bosvelijų (dar vadinamas frankincenso aliejumi) ir mirų aliejų.

Sudėtis: MENTHA ARVENSIS HERB OIL, LIMONENE, PINUS SYLVESTRIS TWIG LEAF OIL, MELALEUCA LEUCADENDRON CAJAPUTI OIL, BOSWELLIA CARTERI GUM OIL, COMMIPHORA MYRRHA GUM OIL.

Naudojimas:

Lengvas kvėpavimas
3 lašai ant servetėlės

Galvos skausmas
4 lašai ant smilkinių

Raumenų skausmas
10 lašų ant skaudamos vietos

Raumenų įtampa
7 lašai ant vietos, kur jaučiama įtampa

Atsipalaidavimas ir nuovargio mažinimas
5 lašai ant pagalvės

Stimuliavimas
7 lašai ant galvos odos

Gaivinamoji pėdų vonelė
10 lašų į vandenį

Tonizuojamoji vonia
15 lašų į vandenį

Lašų skaičius gali keistis priklausomai nuo asmeninių pageidavimų.

 

 Įspėjimas:

Saugoti nuo vaikų. Prieš pradėdami naudoti eterinį aliejų, pasitarkite su gydytoju, jei esate stebimas gydytojo arba esate nėščia arba žindanti motina. Nelašinkite į akis, ausis, venkite kontakto su jautriomis zonomis. Panaudoję aliejų ant odos, venkite tiesioginių saulės spindulių iki 12 valandų. Netinka vaikams iki 3 metų.

 

Laikymo sąlygos:

Laikykite sausoje, vėsioje vietoje, apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių.

chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.